Tetování Piercing Jihlava Tattoo NettyStudio

Provádíme klasické tetování jak černé, barevné tak i předělávky. Když si zákazník přinese vlastní motiv není problém udělat cokoliv. Tetujeme na různá místa na těle dle přání zákazníka uděláme cokoliv a kamkoliv, ale vždy se napřed snažíme zjistit co zákazník chce, ale také proč ho chce a zda je pevně rozhodnutý. Tetování není však jedinou službou, kterou Vám TATTOO NETTY nabízí. Můžete si také vybrat ze široké nabídky body piercingových šperků od prestižních českých i zahraničních výrobců. 

OBJEDNÁVKY - JAK SE OBJEDNAT NA TETOVÁNÍ

A) OSOBNĚ - stavte se do studia po-čt 15,00-18,00 hod. , pátek 9,30-13,00 hod. Máte možnost donést si vlastní motiv (vytištěný na papíru, nejlépe ve velikosti ve které se bude tetovat, pak můžeme určit přesnou cenu). Nebo si přímo ve studiu vybrat z naší široké nabídky různých motivů, různých stylů a dále originálních motivů. Při objednávce záloha 1000,-, rozsáhlejší práce, opravy, úpravy, přetetování min. záloha 2000,-

B) BEZ OSOBNÍ NÁVŠTĚVY (telefonicky, e-mailem) POUZE POKUD MÁTE VLASTNÍ MOTIV- zaslat na adresu studia zálohu (blokace termínu). Standartní tetování záloha 1000,-. Rozsáhlejší práce, opravy, úpravy, přetetování neodborných prací min. záloha 2000,- (blokace + příprava). Termín domluvíme teprve až dorazí záloha - NE naopak.

POKUD NEMÁTE JASNÝ MOTIV, JE NUTNÉ SE STAVIT OSOBNĚ DO STUDIA.

NÁVOD JAK SE OBJEDNÁVAT NEOSOBNĚ 

Zašlete zálohu na adresu studia: TATTOO NETTY, Jiří Netolička, Brtnická 60, 58601 Jihlava

1. Poštovní poukázkou. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo, jakmile záloha dorazí budeme Vás obratem kontaktovat a domluvíme vše potřebné (termín,...)

2. Na účet číslo 980410143/0800. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, popř. záloha na tetování. Jakmile záloha bude připsána na účet budeme Vás kontaktovat a domluvíme vše potřebné.

OBECNĚ: Tato záloha se odečte od celkové částky tetování, slouží jako jistina, blokace závazného termínu. Tento termín je možné přeobjednat (zavčas) min. 2 dny předem telefonicky nebo osobně. (SMS, E-mail neakceptujeme).V případě, že se zákazník nedostaví na stanovený termín, nebo se telefonicky nedomluví min. 2 dny předem na nový termín - záloha propadá v plné výši !

Motivy je možné jakkoliv upravit a kombinovat. Je možné spojit i několik motivů v jeden,.... Váš originál. Prostě nápadům se meze nekladou. Jsme schopni vytetovat téměř cokoliv a kamkoliv. Doporučujeme - tetovat motivy ve velikosti uměrné složitosti a jeho umístění na těle. Nedoporučujeme tetovat složité motivy v malé velikosti (miniatury). Nevyhýbáme se ovšem složitým a náročným motivům. Má-li být miniatura to pravé pro vás tak ji uděláme. Tetujeme i podle fotografií. Vlastní motivy jsou vítány. Po dohodě váš motiv i upravíme, vymyslíme dle vašich představ. Tetujeme od 800,- dle velikosti, složitosti, plnosti barev na ploše a umístění na těle.  Vysoká kvalita za přijatelné ceny.

Chcete-li opravdu poradit - rádi poradíme na profesionální úrovni. 

DÁRKOVÉ POUKAZY:

- poukazy jsou vydávány v různých nominálních hodnotách

- tetování od 1000,- Kč,  piercing od 500,- Kč

- poukazy jsou vydávány osobně ve studiu na základě hotovostní platby

- platnost poukazů je do 12 měsíců od data zakoupení

- pro využití poukazu je nutné tento poukaz donést a odevzdat

- pokud hodnota služby překročí nominální hodnotu dárkového poukazu, bude rozdíl doplacen v hotovosti, pokud bude hodnota služby nižší než je hodnota dárkového poukazu není možné vrácení rozdílu v hotovosti, ale je možné ji vyčerpat při dalších službách

- dárkové poukazy není možné vyměnit za hotovost