Tetování Piercing Jihlava Tattoo Netty
OBJEDNÁVKY - JAK SE OBJEDNAT NA TETOVÁNÍ

A) OSOBNĚ - stavte se do studia po-čt 15,00-18,00 hod. , pátek 9,30-13,00 hod. Máte možnost donést si vlastní motiv (vytištěný na papíru, nejlépe ve velikosti ve které se bude tetovat, pak můžeme určit přesnou cenu). Nebo si přímo ve studiu vybrat z naší široké nabídky různých motivů, různých stylů a dále originálních motivů. Při objednávce záloha 1000,-, rozsáhlejší práce, opravy, úpravy, přetetování min. záloha 2000,-

Preferujeme osobní objednávku.


B) BEZ OSOBNÍ NÁVŠTĚVY (telefonicky, e-mailem) POUZE POKUD MÁTE VLASTNÍ MOTIV- zaslat na adresu studia zálohu (blokace termínu). Standartní tetování záloha 1000,-. Rozsáhlejší práce, opravy, úpravy, přetetování neodborných prací min. záloha 2000,- (blokace + příprava). Termín domluvíme teprve až dorazí záloha - NE naopak.

POKUD NEMÁTE JASNÝ MOTIV, JE NUTNÉ SE STAVIT OSOBNĚ DO STUDIA.


NÁVOD JAK SE OBJEDNÁVAT NEOSOBNĚ 

Zašlete zálohu na adresu studia: TATTOO NETTY, Jiří Netolička, Brtnická 60, 58601 Jihlava

1. Poštovní poukázkou. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo, jakmile záloha dorazí budeme Vás obratem kontaktovat a domluvíme vše potřebné (termín,...)

2. Na účet číslo 980410143/0800. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, popř. záloha na tetování. Jakmile záloha bude připsána na účet budeme Vás kontaktovat a domluvíme vše potřebné.

OBECNĚ: Tato záloha se odečte od celkové částky tetování, slouží jako jistina, blokace závazného termínu. Tento termín je možné přeobjednat (zavčas) min. 2 dny předem telefonicky nebo osobně. (SMS, E-mail neakceptujeme).V případě, že se zákazník nedostaví na stanovený termín, nebo se telefonicky nedomluví min. 2 dny předem na nový termín - záloha propadá v plné výši !

Motivy je možné jakkoliv upravit a kombinovat. Je možné spojit i několik motivů v jeden,.... Váš originál. Prostě nápadům se meze nekladou. Jsme schopni vytetovat téměř cokoliv a kamkoliv. Doporučujeme - tetovat motivy ve velikosti uměrné složitosti a jeho umístění na těle. Nedoporučujeme tetovat složité motivy v malé velikosti (miniatury). Nevyhýbáme se ovšem složitým a náročným motivům. Má-li být miniatura to pravé pro vás tak ji uděláme. Tetujeme i podle fotografií. Vlastní motivy jsou vítány. Po dohodě váš motiv i upravíme, vymyslíme dle vašich představ. Tetujeme od 800,- dle velikosti, složitosti, plnosti barev na ploše a umístění na těle.  Vysoká kvalita za přijatelné ceny.

Chcete-li opravdu poradit - rádi poradíme na profesionální úrovni.